Presidenti Meta intervistë nga Maqedonia e Veriut për mediat vendase: Aktualiteti politik në Rajon e Shqipëri

100
Presidenti Meta ka bere te ditur se sonte ne mbremje do te jete ne nje interviste televizve ne mediat vendase te Maqedonise se Veriut, ku do flase per aktualitetin politik ne Rajon dhe Shqiperi.
“Të dashur miq dhe bashkëkombas,
Në kuadër të vizitës time të punës në Maqedoninë e Veriut, e pranova me shumë kënaqësi ftesën e TV 21 Maqedoni, për një intervistë rreth aktualitetit politik në rajon dhe Shqipëri, përballë një paneli të nderuar gazetarësh, Fatmir Aliu, Arben Ratkoceri dhe Besim Hoda.
Sipas mundësive ju ftoj të na ndiqni sonte live, në 21:30, në TV 21 Maqedoni!”
Sigal