Presidenti Meta dhe homologu i tij Thaçi mbërrijnë pas pak në Durrës ku është shkatërruar pallati 6 katësh

393
Sigal

Presidenti Meta dhe homologu i tij Thaçi mbërrijnë pas pak në lagjen Nr.18 në Durrës ku është shkatërruar pallati 6 katësh

Të dy Presidentët do të japin një prononcim për mediat.

Ftohen mediat për transmetim live!