“Prap ti mor ftyrë m*t”, Nard Ndoka ironizon keq Bashën: I shkoi jeta duke sabotu protestat

96
Sigal

Kreu i demokristianëve Nard Ndoka, ka ironizuar keq ish-kryetarin e PD, Lulzim Basha. Përmes një shënimi në rrjetin social twitter, ai e quan Bashën “fytyrë m*”.

“I shkoj jeta Lulit duke sabotu protestat kundër Ramës. Prap ti mor ftyrë mut”, shkruan Nard Ndoka. Më 7 korrik ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar mbajtjen e një proteste në Tiranë dhe deri tani zyrtarisht afrimin dhe LSI me kryetare Monika Kryemadhin.