Pojana publikon foton e veçantë të Kryemadhit: Besimi te rinia është energjia jonë e pashtershme

71

Nënkryetari i LRI Klevi Pojana ka postuar një foto të Kryemadhit ndërkohë që puth dorën e një vazhse të mitur.

Me këtë rast Pojana ka vënë theksin te besimi që ka rinia te LSI dhe e anazsjellta, teksa shkruan se përkushtimi për brezat e rinj ishte arsyeja e rritjes së LSI.

POSTIMI:

#Përkushtimi për brezat e rinj ishte arsyeja e rritjes së LSI!

#Besimi tek rinia është energjia jonë e pashtershme!

#Angazhimi për vajzat dhe djemt e Shqipërisë do të jetë garancia për një të nesërme më të mire!

#shqipëriarinore 🇦🇱❤️🇪🇺 #besotekndryshimi