Petrit Vasili: Spartak Brahon dhe Edi Ramën i bashkon ndërrimi i emrave, që u kanë vënë baballarët

171
Sigal

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili, ka postuar në Facebook, një dokumet të publikuar në media, që thotë se edhe Spartak Braho e ka ndryshuar emrin, ashtu si Kryeministri Edi Rama.

“Këta si dhe Edi Rama i bashkon nderrimi i emrave, qe ju kane vene baballaret 🤣“, shkruan Vasili krahas fotove, ku tregon dokumentin e ndryshimit të emrit Spartak Brahos.