Paradokse sipas Ina Zhupës

374
  1. U deklarua se Zagani shpif, por Shqipëria, sipas “Europol” dhe DASH, u kthye në prodhuesin kryesor të kanabisit dhe rruga e heroinës  e kokainës për  Europën?!
  2. Pretendohet se regjistrimi me zë i vëllait të Xhafës në  Vlorë  është  sajesë nga “Babalja”,  por Agroni  vajti  u vetëdorëzua me këmbët e tij në burgjet e Italisë?!
  3. Xhisiela përdhunohet dhe rrihet barbarisht, po kupola e “Rilindjes”  dhe policia politike deklaron se djali i deputetit është i pafajshëm. Nga ana tjetër, Kryeministri  Rama e quan “horr’ dhe e kërcënon oficerin e policisë, por djali deputetit arrestohet si fajtor?!
Sigal