Pak orë para festës së titullit, Presidenti Meta me fanellën e Tiranës: E meritonte! Sot shëndeti është më i rëndësishëm se çdo gjë…

344
Sigal

Presidenti Ilir Meta pak orë para se Tirana të jetë zyrtarisht kampione e Superligës së Shqipërisë ka pozuar me fanellën bardh e blu.

Meta thotë se Tirana e meritonte këtë sukses në 100- vjetorin e kryeqytetit dhe nxjerr edhe një listë të legjendave të ekipit të cilëve u dedikon këtë sukses.

Por Presidenti thotë se sot më e rëndësishme se çdo gjë është shëndeti dhe jeta prandaj duhet të respektohen të gjitha udhëzimet për maskën dhe distanizimin fizik.

STATUSI NGA ILIR META
Edhe pak orë për t’iu bashkuar festës bardhë e blu! 🔵
E meritonte Tirona🏆🔵 të rikthehej fuqishëm në këtë 100-vjetor të kryeqytetit!
Ky sukses është edhe në nderim të:
Selman Stërmasi
Riza Lushta
Naim Kryeziu
Myslym Alla
Enver Shehu
Niko Xhaçka
Skënder Hyka
Petrit Dibra
Skënder Hodja
Fatmir Frashëri
Luigj Bytyçi
Millan Baçi
Perikli Dhales
Arjan Bimo
Edmond Gëzdari
Halim Mersini
Arben Minga
Agustin Kola
Shkëlqim Muça
Ali Mema dhe Dinastia Mema
Skënder Halili
Nevil Dede
Elvis Sina
Devi Muka
Blendi Nallbani
Ansi Agolli..e sa e sa yjeve të tjerë bardhë e blu🔵 por edhe kuq e zinj🇦🇱.
Të respektojmë sot të gjitha udhëzimet, për mbajtjen e maskave dhe distancave fizike. Shëndeti më i rëndësishëm se çdo gjë!
URIME TIRONA! 🔵🏆

Edhe pak orë për t'iu bashkuar festës bardhë e blu! ⚪🔵E meritonte Tirona🏆⚪🔵 të rikthehej fuqishëm në këtë 100-vjetor të…

Gepostet von Ilir Meta am Mittwoch, 29. Juli 2020