OSBE thërret mbledhje të Këshillit Politik në 19:30, opozita konfirmon pjesëmarrjen

233
Sigal

Këshilli Politik do të mblidhet sot me kërkesë të OSBE në Tiranë. Mbledhja do të mbahet në orën 19:30 teksa. Mësohet se opozita ka konfirmuar pjesëmarrjen e saj me dy anëtarët Oerd Bylykbashin dhe Petrit Vasilin.