Numërimi/ Sherr me grushte tek shkolla ‘1 Maji’ në Tiranë

365
Sigal

Ka plasur sherri me grushte tek shkolla ‘1 Maji’ në Tiranë.

Disa persona kanë goditur me grushte komisomnerët.

Deri më tani bëhet fjalë për një përplasje mes një simpatizanti të PD-së dhe një vëzhguesi të PS-së.