Nesër në orën 18:00, takimi i madh i LSI në sheshin “Nënë Tereza”

46
Sigal

Lëvizja Socialiste për Integrim do të zhvillojë nesër në Tiranë, mitingun e madh të fushatës elektorale.

Takimi do të mbahet në orën 18:00 në sheshin “Nënë Tereza” në kryeqytet dhe pritet të jetë një nga mitingjet më të mëdha të zhvilluara në këtë fushatë elektorale.