‘Na ngritët zemrat peshë’/ Meta uron Kuqezinjtë dhe Dardanët për fitoret

404
Sigal

Presidenti Ilir Meta ka uruar me një mesazh nëpër rrjeteve sociale, Kombëtaren e Shqipërisë dhe atë të Kosovës për fitoret respektive ndaj Moldavisë (0-3) dhe Malit të Zi (2-0)

‘Urime Kuqezinjve dhe Dardanëve! Na ngritët zemrat peshë sot me dy fitore të merituara dhe premtuese! Bravooo!’-shkruan Meta

Urime Kuqezinjve dhe Dardanëve! Na ngritët zemrat peshë sot me dy fitore të merituara dhe premtuese! Bravooo! 🇦🇱👐🇽🇰

Gepostet von Ilir Meta am Montag, 14. Oktober 2019