Monika Kryemadhi do të zhvillojë një konferencë për media në orën 13:00

38
Sigal

Në orën 13:00, Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi do të zhvillojë një konferencë për mediat. Sinjali nga fibra e LSI dhe Facebook