Meta dolli përpara ngjitjes në Korab: ‘Një teke raki Skrapari me mikun Haradinaj’

383

Presidenti Meta ka ndarë momente të veçanta me politikanin Daut Haradinaj, që është njëkohësisht edhe vëllai i ish-kryeministrit kosovar, Ramush Haradinaj. Pasi kanë ngjitur së bashku majën e Korabit, Presidenti Meta dhe Haradinaj kanë gjetur momentin të kthejnë edhe një teke raki Skrapari, që mesa duket Meta duhet ta ketë marrë me vete gjatë udhëtimit.

‘Një teke raki Skrapari me mikun tim Daut Haradinaj është inkurajuese përpara ngjitjes në majën e Korabit.’, shkruan Meta ndërsa poston edhe foton e mëposhtme me Haradinaj

Një teke raki Skrapari me mikun tim Daut Haradinaj është inkurajuese përpara ngjitjes në majën e Korabit.

Gepostet von Ilir Meta am Mittwoch, 28. August 2019