Meta dhe Kryemadhi kalojnë fundjavën në Sarandë me fëmijët: Mbrëmje të këndshme ju uroj nga Kalaja e Lëkurësit!

471
Sigal

Presidenti Ilir Meta këtë fundjavë duket se e ka kaluar në Sarandë së bashku me familjen e tij. Në këtë mbrëmje të së dielës ai publikon foto me bashkëshorten e tij, Monika Kryemadhi, dy vajzat dhe djalin.

Ekzaktësisht Meta me familjen kanë vizituar kalanë e Lëkurësit duke uruar gjithë shqiptarë një mbrëmje të këndshme me familjet.

STATUSI NGA ILIR META

Një mbrëmje të këndshme për të gjithë me familjet tuaja ju uroj nga kalaja e Lëkurësit në Sarandë.