Mësimi nga shtëpia, Shahini: “Bravo mësuesve e nxënësve për angazhimin maksimal”

72

Në një foto-album të publikuar në rrjetin e saj social facebook, Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Besa Shahini falënderon mësuesit dhe nxënësit për angazhimin maksimal të përditshëm.

Postimi i plote:

“Dhjetëra mijëra leksione të zhvilluara në shtëpi dhe të shkëmbyera përmes rrjeteve sociale çdo ditë.

👏🏻 mësues dhe nxënës që po angazhoheni maksimalisht për mirëmbajtjen e procesit mësimor në kushte krejtësisht të pazakonta.

#mësojmëngashtëpia🏡”

 

Gepostet von Besa Shahini am Dienstag, 24. März 2020