Mehmetaj me kandidatet e Vlorës dhe Fierit: Forca e LSI, buron nga fuqia e grave dhe vajzave

70
Sigal

Nënkryetarja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj këtë të hënë është takuar me kandidatet gra dhe vajza të LSI-së, në qarkun Fier dhe Vlorë. Përmes një postimi në facebook, ajo thotë se e gjithë Shqipëria voton për ndryshimin, për LSI-në. ”Forca e LSI buron nga fuqia e grave dhe vajzave. Ndaj vajzat dhe gratë e Vlorës, Fierit por edhe të gjithë Shqipërisë në 25 Prill do të votojnë LSI. Së bashku jemi edhe më të forta”,-shkruan më tej Mehmetaj,