Manjani për Ramën: Nuk është i sëmurë, por diktator! Kopje e Enverit

497
Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, ka kritikuar ashpër kryeministrit Rama, lidhur me debatin mbi drejtësinë dhe gjykatën popullore. Në një status në rrjetin social “Twitter”, ku bën kritika të ashpra ndaj Ramës, Manjani thotë se Kryeministri pushtetin dhe shtetin e do vetëm për vete e se është i sëmurë e diktator.
Sigal