Lulzim Basha mbërrin në Milot

375
Sigal

Kreu i PD-së, Lulzim Basha është bashkuar me protestues në Milot, ku kanë bllokar aksin kryesor të qarkullimit.

Ndërsa kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ndodhet në Durrës.

Protestohet në të njejtën orë tek rrethrrotullimi “Shqiponja” në kryeqytet, në aksin Durrës-Kavajë, në rrethrrotullimin Sheq në Fier, në rrethrrotullimin e Bradasheshit në Elbasan dhe në afërsi të karburantit në autostradë në Milot.