Lulzim Basha konferencë të rëndësishme nga selia e PD

283

Kryetari i Partisë Demokratike dhe opozitës së bashkuar, Lulzim Basha do të dalë në një konferencë për mediat nga selia blu në orën 19:00.

Dalja për mediat e kreut të opozitës vjen pak orë pas konferencës për shtyp të presidentit Ilir Meta, përplasjeve Kuvend-Presidencë për Gjykatën Kushtetuese dhe rezolutës së sotme të mazhorancës, miratuar në Parlament.