Lulzim Basha komunikim të jashtëzakonshëm me media

277

Lideri i opozitës Lulzim Basha do të dalë mesditën e sotme në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat.

Konferenca do të mbahet në orën 15:00.

Kreu i PD-së dhe opozitës do të flasë për një sërë çështjes.

Burime nga selia blu kanë bërë të ditur se kreu Lulzim Basha do të flasë për përgjimet e Bild dhe arrestimet e përfaqësuesve të opozitës nga policia.

Ai do të ketë edhe një mesazh për protestën e nesërme të 21 qershorit.