Luan Rama reagon ndaj kryeministrit Rama: Koha me u ftillu dhe me u largu!

407
Sigal

Luan Rama ka reaguar ndaj postimit të kryeministrit Rama me anë të një postimi në rrjetin e tij social “Facebook”. Sipas tij është koha me u ftillu dhe me u largu.

Postimi i plotë:

Eshtë koha me u ftillu.
Me u ftillu dhe me u largu.
Për njerëzit…

Nëse je i sinqertë në sa shkruan, hidhe hapin e parë e dëshmoi këtij populli se realisht e ke kuptuar që je në kohën për “me u ftillu”.

Me u ftillu dhe me u largu!…