Luan Rama: 25 prilli, dita e madhe e fitores! Bashkë me Nikun për LSI-në…

73
Sigal

Drejtuesi i LSI në qarkun e Vlorës, Luan Rama, ka publikuar një foto në facebook, me vlonjatin Kreshnik Zijai, më të cilin thotë se i bashkoi familja e përbashkët, LSI.

Krahas fotos, Luan Rama shkruan se “më të fortë na bëri angazhimi dhe vendosmëria për fitore në zgjedhjet e 25 prillit, për të cilat po punojmë me të gjitha strukturat e LSI-së dhe qytetarët e Vlorës, pa pyetur për vështirësitë dhe duke sfiduar intrigat, shpifjet dhe përbaltjen e të gjithë atyre që i tmerron fitorja e LSI-së“.

Postimi i plotë në Facebook: 

25 prilli – dita e madhe e fitores:
BASHKË ME NIKUN, PËR LSI-në …
Me Nikun, se kështu e njohin në Vlorë Kreshnik Zijain, na bashkoi LSI-ja, familja jonë e përbashkët.
Por na bëri më të fortë angazhimi dhe vendosmëria për fitore në zgjedhjet e 25 prillit, për të cilat po punojmë me të gjitha strukturat e LSI-së dhe qytetarët e Vlorës, pa pyetur për vështirësitë dhe duke sfiduar intrigat, shpifjet dhe përbaltjen e të gjithë atyre që i tmerron fitorja e LSI-së.
Gjithmonë bashkë, me Nikun dhe djalin e tij Rei që është i pranishëm në të gjitha veprimtaritë e fushatës së zgjedhjeve për fitoren e LSI-së.

25 prilli – dita e madhe e fitores:

BASHKË ME NIKUN, PËR LSI-në …

Me Nikun, se kështu e njohin në Vlorë Kreshnik…

Posted by Luan Rama on Monday, April 19, 2021