Luan Baçi publikon videon: Basha do të quhet kryetar, s’i duhen anëtarët dhe strukturat?

190
Sigal

Deputeti dhe ish-kreu i PD-së në Fier, Luan Baçi ka publikuar një video nga vizita e Bashës në qytetin e tij.

Baçi thekson se Basha dëshiron që të quhet kryetar, por pyet sesi mund të quhet i tillë, kur nuk ka me vete anëtarët e PD-së dhe strukturat.

Postimi i Luan Baçit:

Basha ne Fier, strukturat kryesore te deges e “mirepriten” por tashme eshte nen kujdesin e policise dhe forcave speciale!

Kush me thot, pse Basha do vetem te quhet kryetar, te kete vulen dhe nuk i duhen anetaret dhe strukturat?