LSI ndez motorët për 2020, ja njoftimi për ditën e nesërme

537
Sigal

2020 nis me lëvizje të reja për partitë opozitare.

Lëvizja Socialiste për Integrim ka lajmëruar se ditën e nesërme më 4 Janar do të mbledhë strukturat. Takimi do të zhvillohet në orën 11:00 dhe pritet të diskutohet për planin dhe ndryshimet që mund të ndodhin në vijim të vitit.

Njoftimi i LSI:

Ditën e shtunë, më datë 04 janar 2020, Lëvizja Socialiste për Integrim mbledh strukturat e LSI Tiranë.
Takimi do të zhvillohet në orën 11:00 në ambientet e Qendrës Kulturore, pranë Kompleksit të Katedrales Orthodhokse.
Ju mirëpresim!