Lefter Maliqi: Vazhdojnë takimet festive të fitorës së Opozitës se Bashkuar, 3 mandate në Berat për LSI

48
Sigal

Kandidati i LSI-së për qarkun e Beratit, Lefter Maliqi shkruan në Facebook se takimet për fitoren e opozitës vazhdojnë. Sipas Maliqit, LSI do të marrë 3 mandate në këtë qark në zgjedhjet e 25 prillit.

“Te dashur qytetaret e mi, nesër, ora 18:00, ju pres ne qendër te Perondise tek Piaca; takimet festive te fitores se Opozitës se Bashkuar vazhdojnë dhe kulmojnë me 25 Prill. LSI 3 mandate te sigurta ne Berat”, shkruan Maliqi.