Lefter Maliqi: Dekreti i Metës i përgjegjshëm, s’ka zgjedhje më 30 qershor!

331
Sigal

Lefter Maliqi, deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se dekreti i presidentit Ilir Meta për të mbajtur zgjedhjet lokale më 30 qershor është institucional dhe që ndalon një proces të paligjshëm.