Lefter Koka: Qesharake të gjesh sigurinë e 71 mandateve tek diversantët e futur në listën e PD

531
Lefter Koka në një postim në rrjetin social Facebook ka cilësuar si qesharake të gjeturin e sigurisë së 71 mandateve në diversantët e listave të krahut të djathë. Koka ka përfunduar duke thënë se LSI do dalë forcë e parë dhe si në 2009 do i lërë në tentativë puçi.

Postimi i Plotë:
Qesharake të gjesh sigurinë e 71 mandateve tek diversantët e futur në listën e PD, e të thuash me ata do bëj #Shqiperineqeduam. 
Llogari gabim, diversantë 10 dhe mandate PS vetëm 50.
LSI edhe këtë rradhë, si ne 2009, do i lërë në tentativë puçi
#LSIForceePare
Sigal