Kryeministri Rama në takim me Kreun e Kuvendit Meta në vilën 30

295
Nis takimi i përjavshëm mes Kryeministrit Edi Rama e kreut të Kuvendit Ilir Meta. Dy liderët e koalicionit qeverisës po zhvillojnë takimin në ‘Vilën 30’.
Në takim marrin pjesë edhe kreu i grupit parlamentar të PS, Gramoz Ruçi, kreu i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili dhe ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani.
Sigal