Kryemadhi uron besimtarët ortodoksë me foton e veçantë duke përqafuar Metën: Gëzuar nga ne të dy!

83
Sigal

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, uron besimtarët ortodoksë për Pashkët.

Kryemadhi uron që kjo festë të sjellë bekime për të gjitha familjet shqiptare, ndërsa publikon foton duke përqafuar bashkëshortin e saj, Presidentin Ilir Meta.

“Miq dhe dashamirës, GËZUAR nga ne të dy! Zoti është i madh dhe gjithmonë pranë atyre që besojnë tek e mira. Bekime për ju dhe familjet tuaja”, shkruan Kryemadhi.