Kryemadhi para mediave për Kushtet e Bundestagut dhe negociatat me BE

202

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka nisur një bashkëbisedim me gazetarët lidhur me çështjen e hapjes së negociatave për Shqipërinë dhe kushtet e vendosura nga Bundestagu Gjerman.