Kryebashkiaku Veliaj: Riparimi dhe mirëmbajtja e rrugëve, prioritet i Bashkisë

366
Kryebashkiaku i Tiranës Erjon Veliaj e konsideron si prioritet të Bashkisë riparimin dhe mirëmbajtjen e rrugëve.
Përmes një postimi në Facebook, Veliaj thekson se po bëhet shumë punë nga të gjithë për sistemimin dhe pastrimin.
“Riparimi dhe mirëmbajtja e rrugëve të qytetit është prioriteti ynë. Shumë punë nga të gjithë si për sistemimin, pastrimin dhe per lirimin e territorit. Roma nuk u ndërtua në 1 ditë. ‪#‎TiranaNePune‬ ‪#‎TeamEV‬“, shkruan Kryebashkiaku.
Sigal