Klevi Pojana: Të bashkuar të vazhdojmë rrugën tonë drejt fitores

68
Sigal

Kandidati për deputet i LSI në Qarkun e Tiranës, Klevi Pojana ditën e sotme ka publikuar një foto ku shfaqet i veshur me uniformën e skuadrës së Tiranës  së bashku me kandidatin tjetër të LSI në Qarkun e Tiranës, Aldi Fusha.

“Të bashkuar për fitore”,- shkruan Pojana krahas fotos së publikuar.

Postimi i tij i plotë:

Me Nikin, Aldin dhe Klodin si Tirona jonë e dashur dhe me numrin e fitores, numrin 6 të LSI
Të bashkuar për fitore