Kërpaçi: LSI, çdo ditë pranë të rinjve për t’i dhënë zë problemeve të tyre

134
Kryetarja e LRI-së, Floida Kërpaçi ka reaguar pas takimit të zhvilluar pasditen e sotme me të rinjtë në Elbasan.
Postimi i Kërpaçit:
LRI, Elbasan
Nga takimi me super ekipin energjik të Elbasanit
LSI, çdo ditë pranë të rinjve për t’i dhënë zë problemeve të tyre dhe për të garantuar arsim cilësor dhe punësim të mirëpaguar!
Ndryshe nga rilindja që çdo gjë e ka fasadë, për LSI të rinjtë janë të parët!
Misioni ynë është kombëtar, për ta bërë Shqipërinë, shtëpinë tonë!
Urime ekipi i Elbasanit
25 prill, dita e Rinisë, e Shqipërisë.
Sigal