Këlliçi publikon shifrat e frikshme të azilit: Pa Edi Ramën, shpopullimi do të ishte i pamundur!

391
Sigal

Shifrat e largimit të shqiptarëve nga vendi rriten dita-ditës, dhe kujtojmë që jemi renditur ndër vendet e para në botë që kemi numrin me te madh të azilkërkuesve apo te te rinjve që zgjedhin të studiojnë dhe punojnë larg Shqipërisë.

Pikërisht rreth kësaj teme ka reaguar dhe kreu i FRPD, Belind Këlliçi, i cili nuk i ka kursyer as akuzat ndaj kësaj qeverie. Ai bën me faj kryeministrin Edi Rama dhe politikat e tij për të rinjtë dhe zgjidhja është vetëm largimi i tij.

Postimi 

Pa Edi Ramen, shpopullimi do te ishte i pamundur! Edi Rama ia doli, sic nuk ia doli asnje pushtues deri me sot, ta…

Gepostet von Belind Këlliçi am Sonntag, 6. Oktober 2019