Kandidatët e LSI në Dibër, takim me të rinjtë: Ora po troket. Të gjithë bashkë drejt fitores së madhe të 25 prillit

57
Sigal

Kandidatët e LSI-së në Dibër, kryesuesi i listës Hajri Laçi, Borbardha Kaci dhe Altin Koltraka kanë zhvilluar sot takime me të rinjtë në Dibrës dhe Bulqizës.

“Të rinjtë e LRI Dibër & Bulqizë bashkë me Koordinatorin e Qarkut Dibër, Dr. Hajri Laci, dhe dy kandidatët për deputetë Borbardha Kaci e Inxhinierin Altin Koltraka në një ditë super aktive. Të gjithë bashkë drejt fitores së madhe të 25 Prillit. Ora po troket! Voto LSI 6. Ta kthejmë Shqipërinë në shtëpinë tonë”,- thuhet në një njoftim të LRI-së në Dibër.