‘Jemi në rrugën e duhur’/ Paloka: Mjafton të shohësh kush u tërbuar nga Berisha në krye të PD

67
Sigal

Deputeti i PD-së dhe kryetari i Këshillit Kombëtar, Edi Paloka ka theksuar se demokratët janë në rrugën e duhur dhe se për këtë fakt mjafton të shohësh se kush është tërbuar nga zgjedhja e Sali Berishës në krye të PD.

‘Shihni sot mediat e Ramës dhe lolot e tij në Parlament’, shkruan Paloka në Facebook.

Postimi i plotë i Edi Palokës:

Mjafton te shohesh se kush eshte terbuar nga zgjedhja e Sali Berishes si kryetar i PD, per te qene me se te bindur qe jemi ne rrugen e duhur.

Shihni sot mediat e Rames dhe lolot e tij ne Parlament