Ish – Kryeministri Berisha : Nga se ruhet kaq shumë Edi Rama ? (VIDEO)

65
Sigal

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në faqen e tij në Facebook ku duket Edi Rama i shoqëruar nga 11 makina sigurie.

‘I tmerruar Edvin Hajduti bllokon rrugët dhe udhëton i shoqeruar nga autokollone prej 11 automjetesh, më të gjatë se kushdo tjetër në Europe dhe:

1-Një batalion të gardës,

2-një batalion të policisë,

3-Renean

I ka ardhur fundi!’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha në Facebook.