Ish-kryebashkiaku dhe kreu i PD-së Kamëz ,Xhelal Mziu mes fëmijëve në ditën e parë të shkollës

441

Nga Xhelal Mziu:

Të dashur vogëlush të kopshteve dhe Ju që uleni për herë të parë në bankat e shkollës, por dhe gjithë nxënësve të qytetit të Kamzës, urime dhe suksese në rrugën e dijes, për të garantuar progresin e të ardhmes.
Edukatore dhe mësues/e, ju uroj nga zemra vit shkollor të mbarë dhe plotë shpresë e besim për një të ardhme shumë më te mirë për Kamzën e Shqipërinë, që nuk do të vonojë!

Të dashur vogëlush të kopshteve dhe Ju që uleni për herë të parë në bankat e shkollës, por dhe gjithë nxënësve të…

Gepostet von Xhelal Mziu am Montag, 16. September 2019