Humor në rrjetet sociale. Efektet anësore të vaksinës te Kryeministri Rama

78
Sigal

Kryeministri Edi Rama ishte ndër të parët që bëri vaksinën kundër koronavirusit. Në rrjetet sociale, qytetarët ironizojnë kreun e qeverisë duke aluduar dhe për efektet anësore që mund t’i ketë dhënë vaksina.

Video më poshtë “tregon” një prej efekteve që mund t’i ketë dhënë kreut të qeverisë përdorimi i dozës së parë të vaksinës.

Kreu i LSI për Tiranën ish-deputeti Përparim Spahiu thotë se doza e dytë ose mund ta sjellë disi në vete ose ikën për le… krejtësisht kryeministri. Por dozën e dytë fatale do ta marrë me 25 prill, shtoi ish-deputeti.