Gjosha: Fieri meriton një kryedeputete si Monika Kryemadhi! Fieri meriton ndryshimin dhe rikthimin e dinjitetit

66
Sigal

Kandidatja e Lëvizjes Socialiste për Integrim për deputete në qarkun e Tiranës,Klajda Ghosha duke marrë shkas nga pritja madhështore siot në Fier që iu kushtua kryetares së LSI-së, Monika Kryemadhi, deklaron se Fieri meriton një kryedeputete si Monika Kryemadhi dhe se ky qytet e meriton ndryshimin.

“Fieri meriton një kryedeputete si Monika Kryemadhi!

Fieri meriton ndryshimin dhe rikthimin e dinjitetit!

Në 25 Prill zgjedhim forcën e një gruaje të fortë për t’i rikthyer shpresën cdo familje fierake!”, deklaron Klajda Gjosha.