FOTOLAJM/ Pas kritikave për Bashën, deputetja demokrate i bashkohet protestës

472
Deputetja e PD-së, Majlinda Bregu eshte fotografuar sot me protestuesve demokrate, opozitare dhe gjithe qytetareve qe iu bashkuan PD-se ne sheshin para Kryeministrise per kauzen e madhe, ate te zgjedhjeve te lira, garantuar nga qeveri teknike pa Ramen kryeminister.
Bregu ka shfaqur hapur kritikat e saj per Bashen dhe menyren se si ai zgjodhi te protestoje per kauzen e opozites. Per Bregun, mospjesmarrja e PD ne zgjedhje eshte penalizim i padrejte per gjithe demokratet.
Sigal