FOTOLAJM/ Pako të zeza me kokainë në bulevard, ja çfarë shkruhet mbi to

663
Sigal

Të rinjtë e PD kanë shpërndarë disa pako përgjatë bulevardit “Dëshmorët e Kombit”, pak minuta para protestës.

protestaa (1)

Pakot janë si ato që jemi mësuar rëndom të shohim në operacionet e policisë për kapjen e drogës. Me veshje të zezë dhe pluhur të bardhë, pakot janë vendosur përtokë para kryeministrisë, ndërsa mbi to shkruhen emrat e shënjestruar nga opozita prej ditësh, një prej tyre “Xhafaj”.

protestaa (5)