FOTOLAJM/ Ja sa protestues kanë bllokuar autostradën në Vorë

498
Opozita ka bllokuar sot siç u paralajmërua katër akset kryesore në vend.

Protestues të shumtë janë bashkuar sot në thirrjen e opozitës dhe kanë bllokuar lëvizjen e automjeteve. Fotoja që shihni është shkrepur nga lart në Vorë, ku shihen qartë protestuesit që kanë bllokuar te dyja anet e autostrades.
Sigal