FOTO/ Ç’po ndodh para kryeministrisë? Studentët sërish në protestë

550
Sigal

Pas vendimit të djeshëm të qeverisë së drejtuar nga Kryeministrin Edi Rama, për të miratuar disa pika që lidhen me paktin për unviersitetin ka ardhur dhe reagimi studentëve, të cilët kanë dalë sërish në protestë.

Studentët pretendojnë se ato nuk janë pikat që ata kanë kërkuar dhe se Kryeministri nuk kërkon dialog, por monolog.