Endrit Braimllari : Të rinjtë e Korçës energji pozitive ringritjen e vendit!

592
Sigal

Sekretari i Përgjithshëm i LSI Endrit Braimllari, pas takimit te Monika Kryemadhit në Korçë me qindra e qindra të rinjë, ka postuar në faqen e tij në facebook foto nga takimi.

“Të rinjtë Korçës energji pozitive dhe shprese për ringritjen e vendit”, ka shkruar ai në profilin e tij.