Edhe Lulzim Basha niset drejt Teatrit Kombëtar

112

Shumë qytetarë janë nisur drejt Teatrit Kombëtar në mbrojtje të tij pas publikimit të lajmit se natën e sotme pritet shembja e tij.

Por përveç qytetarëve nuk mungojnë as politikanët. Së fundmi drejt Teatrit është nisur edhe kreu i PD, Lulzim Basha.

Lideri i opozitës ka bërë thirrje se, Kryesia e PD, ish deputetët dhe anëtarët e saj duhet të jenë tani te sheshi para Teatrit Kombëtar.