Ditën e shtunë mbahet foltore me qytetarët e Mirditës/ Berisha tregon orën dhe vendin e takimit

100
Sigal

Ish-kryeministri Sali Berisha ka njoftuar edhe njëherë tjetër qytetarët e Mirditës se diten e nesërme, ora 11 në Pallatin e Kulturës së Rrëshenit do zhvillohet foltorja e radhës.

Ditën e shtunë më 22 janar në ora 11:00, në Pallatin e Kulturës të Rrëshenit mbahet Foltore me qytetarët e Mirditës’, shkruan Berisha në Facebook.