Byroja merr vendimin për Nokën, përjashtohet për 10 ditë

573
Byroja e Kuvendit ka marrë vendim për deputetin e Partisë Demokratike Flamur Noka, për bllokim të foltores në Kuvend dhe për fyerje të kreut të Parlamentit Gramoz Ruçi.
Byroja ka vendosur masën e përjashtimit për 10 ditë të deputetit demokrat.
Sigal