Klajda Gjosha: Besimi te rinia është besimi te e ardhmja

220
Sigal

Klajda Gjosha, kandidatja e LSI për deputete në qarkun e Tiranës, së bashku me ekpin e saj në njësinë 5 në Tiranë kanë zhvilluar takime me banorë e biznese në këtë zonë.

Gjosha është pritur mjaft mirë nga qytetarët e Tiranës dhe për këtë ka shpërndarë edhe një video në rrjetet sociale.

Një ditë plot energji Me ekipin e njësisë 5 Besimi te rinia është besimi te e ardhmja“,- shkruan Gjosha krahas videos.