Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj në mbështetje të kandidates së LSI në Vlorë, Grisejda Myslimit

69
Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja e suksesshme Xhensila Myrtezja kanë dalë publikisht në mbështetje të kandidates së LSI në Vlorë, Grisejda Myslimi.
“Faleminderit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj për mbështetjen tuaj.Ashtu siç me të drejtë theksuan dy artistët tanë të mirënjohur: Vota për Rininë më 25 Prill është Votë për Shqipërinë.”,- shprehet Myslimi në një postim të shpërndarë në rrjetet sociale.

Postimi i plotë: 
Faleminderit Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj për mbështetjen tuaj.
Ashtu siç me të drejtë theksuan dy artistët tanë të mirënjohur: Vota për Rininë më 25 Prill është Votë për Shqipërinë.
Projekte të bukura na presin për të rinjtë e Vlorës dhe të gjithë Shqipërisë.
25 Prilli është Dita e Triumfit të Rinisë, që nis nga VLORA e Pavarësisë.
VLORA voton vajzat dhe djemtë e saj, që nesër do të jenë zëri i saj në Parlament dhe shërbyes të popullit në Qeverisje!
NE E MBAJMË FJALËN!
VLORA VOTON LSI!
VLORA VOTON NUMRIN!
VLORA DO JA BËJË FORA!
#VotoNumrin6
#VotoLSI
#VloraShtepiaJuaj
Sigal

#GrisejdaMyslimi #02